جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63119
  تاریخ انتشار : 28 آبان 1393 13:7
  تعداد بازدید : 447

  توسط دادستان سمنان؛

  دستگیری طلبه سیرجانی تکذیب شد

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به اخبار منتشره در برخی از رسانه ها درباره بازداشت فردی به هویت علیرضا جهانشاهی معروف به طلبه سیرجانی، این موضوع را تکذیب کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حیدر آسیابی گفت: هیچگونه پرونده ای در خصوص طلبه علیرضا جهانشاهی در دادستانی سمنان تشکیل نشده و دستور بازداشتی نیز صادر نشده است.

  دادستان عمومی و انقلاب سمنان افزود: با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد هیچگونه دستور بازداشت از سوی دفتر ویژه روحانیت مستقر در استان سمنان نیز صادر نشده است.

  وی گفت: بنا بر گزارشات دریافتی این فرد به همراه چند تن دیگر با حضور در محل اقامه نماز جمعه شهر سمنان تقاضای پخش اطلاعیه و سخنرانی از تریبون نماز جمعه را داشته که با توجه به عدم هماهنگی قبلی از انجام این کار توسط ستاد برگزاری نماز جمعه ممانعت به عمل آمده که نارضایتی یکی از همراهان فرد مذکور موجب ایجاد بی نظمی در محل اقامه نماز جمعه شده است که با دخالت نیروی انتظامی و ممانعت از درگیری وی با عوامل ستاد نماز جمعه از افزایش تنش پیشگیری شد.

  آسیابی تاکید کرد ممانعت نیروی انتظامی نیز در محل برگزاری مراسم نماز جمعه صرفا جنبه پیشگیرانه و جلوگیری از ایجاد بی نظمی داشته و در این جریان نیز علیرضا جهانشاهی معروف به طلبه سیرجانی دستگیر نشده و هیچگونه پرونده قضایی نیز در رابطه با وی در سمنان تشکیل نشده است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28217041
اکنون :
15