جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24529
  تاریخ انتشار : 14 فروردین 1392 12:25
  تعداد بازدید : 672

  افزایش10درصدی حق بیمه کارگران ساختمانی

  در جهت کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی در سال جاری مقرر شده است واحدهای صنعتی، کشاورزی، تولیدی که به بیمه بدهکار هستند تا پایان سال جاری بدهی خود را تعیین و تکلیف کنند از جریمه های وارده بر آنان بخشیده شود.

  ارديبهشت 1391

   

  به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،"مفتح" در حاشیه جلسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: کمیسیون تلفیق دیشب تا ساعت ۱۲ نیمه شب جلسه داشت که رسیدگی به بودجه در خصوص ارقام را به اتمام برسانند.
  وی در ادامه افزود: امروز صبح گزارش کمیسیون تلفیق در میان نمایندگان توزیع شده و نمایندگان از روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس در سه نوبت رسیدگی به بودجه را آغاز می‌کنند. 
  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس در ادامه بیان کرد: اعضای کمیسیون تلفیق امروز بعدازظهر نیز جلسه برگزار خواهند کرد، تا اینکه ارقام کلی بودجه تغییر پیدا نکرده باشد.
  "مفتح" در ادامه تصریح کرد: مهم‌ترین مواد بودجه ۹۱ بحث هدفمندی یارانه‌ها بود که در کمیسیون بررسی شد، و همین طور پرداخت بودجه سالیانه درآمد‌های ناشی از قیمت‌ها و هزینه‌هایی که در ۴ ردیف کلی بودجه قرار گرفته است.
  وی در ادامه تصریح کرد: کمیسیون تلفیق برخی اصلاحات را در زمینه بودجه تصویب کرده است و درآمد اجرای هدفمندی یارانه‌ها را که یکشنبه ۵۴ هزار میلیارد تومان عنوان کردیم به ۶۶ هزار میلیارد تومان تغییر داده است. که از این ۶۶ هزار میلیارد تومان ۵۶ هزار میلیارد از افزایش قیمت کالا‌ها و خدمات به دست می‌‌آید دو هزار میلیارد تومان از افزایش درآمد باید به صندوق بیمه بیکاری واریز شود تا بیکاران بتوانند از آن استفاده کنند. 
  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس در ادامه گفت: صندوق بیمه بیکاری در سال ۹۱ در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و این صندوق از افراد بیکاری که جویای کار هستند حمایت می‌کنند.
  وی در ادامه تصریح کرد: از ۶۶ هزار میلیارد تومان درآمد یارانه‌ها ۱۰ هزار میلیارد تومان از آب و برق و سایر موارد تامین می‌شود. ۴۸ هزار میلیارد تومان به دهک‌های مختلف پرداخت می‌شود که میزان بازپرداخت می‌تواند از سوی دولت افزایش یافته یا بر حسب درآمدهای مردم میان آنان به اختلاف توزیع شود.
  "مفتح" افزود: در جهت کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی در سال جاری مقرر شده است واحدهای صنعتی، کشاورزی، تولیدی که به بیمه بدهکار هستند تا پایان سال جاری بدهی خود را تعیین و تکلیف کنند از جریمه‌های وارده بر آنان بخشیده شود.
  وی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق دولت باید ۵ درصد از منابع صندوق توسعه ملی را جهت خرید هواپیما و نوسازی این ناوگان در اختیار بخش خصوصی قرار دهد و باز پرداخت وام آن‌ها حداقل ۱۰ ساله باشد.
  "مفتح" درادامه تصریح کرد: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق حق بیمه کارگران ساختمانی به میزان ۱۰ درصد افزایش پیدا کند.

   

  به نقل از :

  www.econews.ir


  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28578988
اکنون :
84