جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24525
  تاریخ انتشار : 14 فروردین 1392 11:40
  تعداد بازدید : 571

  نماينده كارفرمايان در شوراي عالي تأمين اجتماعي:

  تشكيل جلسات شوراي عالي تأمين اجتماعي ضروري است

  نماينده كارفرمايان در شوراي عالي تأمين اجتماعي، تشكيل جلسات اين شورا را براي انجام وظايف سازمان تامين اجتماعي بسيار ضروري دانست و گفت: تصميمات اتخاذ شده در مجموعه سازمان تأمين اجتماعي و هيئت مديره اين سازمان پس از تصويب در شوراي عالي قابل اجراست.

  مهر 1388

  به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان تأمين اجتماعي، ولي‌الله داودآبادي با بيان اينكه طي نامه‌اي به رئيس جمهور درخواست خود را براي برگزاري منظم‌تر جلسات شوراي عالي مطرح كرده‌ايم، گفت: معتقديم كه با توجه به حساسيت زياد و گستردگي فعاليت سازمان تأمين اجتماعي، تشكيل جلسات ماهانه شوراي عالي نيز جوابگو نيست و بايد در فواصل كمتري اين جلسات برگزار شود. داودآبادي شرايط چند ماه گذشته و برگزاري انتخابات دوره دهم رياست جمهوري و نيز تغيير وزرا را در عدم تشكيل جلسات شوراي عالي تأمين اجتماعي تأثير‌گذار دانست و اظهار داشت: اميدواريم با توجه به آغاز به كار دولت دهم و مشخص شدن اعضاي جديد شوراي عالي، شاهد برگزاري منظم‌تر جلسات اين شورا و اخذ تصميمات مناسب براي بيمه‌شدگان باشيم.

  وي همچنين خواهان حضور وزرا در جلسات شوراي عالي شد و ادامه داد: بهتر است وزرا در جلسات شوراي عالي تأمين اجتماعي شركت كنند و معرفي نماينده را در شرايط ضروري انجام دهند يا حتي‌الامكان يك نماينده ثابت معرفي كنند تا افراد حاضر در جلسات شوراي عالي از شرايط سازمان تأمين اجتماعي آگاهي بيشتري داشته باشند. وي در ادامه يكي ديگر از مشكلات سازمان تأمين اجتماعي در سال‌هاي اخير را تغيير پي‌درپي مديرعامل سازمان دانست و خاطرنشان كرد: اين‌گونه تغييرات باعث ايجاد وقفه در تصميم‌گيري‌ها و بروز اشكال مي‌شود و اگر ثبات مديريتي در سازمان تأمين اجتماعي ايجاد شود، قطعاً شرايط بهتر و مناسب‌تري را در اين سازمان شاهد خواهيم بود.

   

  به نقل از :‌

  www.farnews.com


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28578472
اکنون :
36