جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24516
  تاریخ انتشار : 14 فروردین 1392 10:55
  تعداد بازدید : 433

  نرخ تورم از اول 92 از سوي مركز آمار اعلام مي شود

  عادل آذر گفت: در تهيه نرخ تورم در سه محور سبد كالا، سال پايه و تورم شهر و روستا با بانك مركزي اختلاف نظر داشتيم و با توجه به اينكه از گذشته نرخ تورم بر اساس سري زماني بانك مركزي محاسبه مي شد، بنا شد تا پايان 91 نرخ تورم را بانك مركزي اعلام كند.

  شهريور 1391

   

  رييس مركز آمار ايران با اشاره به دلايل اعلام نرخ تورم از سوي بانك مركزي گفت: مركز آمار نرخ تورم را تهيه و به صورت محرمانه براي مقامات مي‌فرستد.

  عادل آذر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) اظهار كرد: در تهيه نرخ تورم در سه محور سبد كالا، سال پايه و تورم شهر و روستا با بانك مركزي اختلاف نظر داشتيم و با توجه به اينكه از گذشته نرخ تورم بر اساس سري زماني بانك مركزي محاسبه مي‌شد، بنا شد تا پايان 91 نرخ تورم را بانك مركزي اعلام كند.

  وي با بيان اينكه اكنون نيز نرخ تورم را تهيه مي‌كنيم و به صورت محرمانه براي همه مقامات فرستيم، گفت: از پايان امسال نرخ تورم را مركز آمار اعلام مي‌كند.

  رييس مركز آمار ايران در پاسخ به اين‌كه آيا آمار جديدي از طبقات مختلف جامعه در مورد هدفمندي داريد؟ گفت: از نيمه دوم سال 90 مسووليت مسائل مربوط به يارانه‌ها از مركز آمار جدا و به سازمان هدفمندسازي منتقل شد و متولي اصلي اين سازمان خواهد بود.

   

  به نقل از :‌

  www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28631714
اکنون :
17