جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24509
  تاریخ انتشار : 14 فروردین 1392 10:2
  تعداد بازدید : 696

  معاون تامين اجتماعي خبر داد:

  تعرفه هاي دولتي، ملاک هزينه هاي درماني ساير بيمه ها در مراکز درماني تامين اجتماعي

  معاون حقوقي و پارلماني سازمان تامين اجتماعي، تعرفه هاي دولتي را ملاک هزينه هاي درماني از بيماران تحت پوشش ساير بيمه ها در مراکز درماني سازمان متبوع اعلام کرد.

  مهر 1390

   

  معاون حقوقي و پارلماني سازمان تامين اجتماعي، تعرفه‌هاي دولتي را ملاک هزينه‌هاي درماني از بيماران تحت پوشش ساير بيمه‌ها در مراکز درماني سازمان متبوع اعلام کرد.

  به گزارش دریچه خبر، مسعودي اصل به ابلاغيه دولت که در تاريخ 28 خرداد امسال براي مراکز درماني صادر شد، اشاره کرد و گفت: ‌ در اين ابلاغيه ملاک دريافت هزينه‌هاي درماني از بيماران، تعرفه‌هاي خصوصي، غيردولتي و دولتي تعيين شده بود که سازمان تامين اجتماعي با استناد به همين ابلاغيه دولت استفاده از تعرفه‌هاي غيردولتي را در مراکز درماني خود جايز دانست.

  وي با بيان اينکه دولت در ابلاغيه‌اي ديگر که در تاريخ 28 شهريور امسال صادر شد تعرفه‌هاي غير دولتي را حذف کرد، گفت: سازمان تامين اجتماعي نيز به فاصله يک روز در بخشنامه‌اي از مراکز درماني تحت پوشش خود خواست هزينه‌هاي درماني بيماران ساير بيمه‌ها را بر مبناي تعرفه‌هاي دولتي محاسبه کند.

  معاون تامين اجتماعي در عين حال تاکيد کرد: هزينه‌هاي درماني براي بيمه شدگان تحت پوشش سازمان تامين اجتماعي در مراکز ملکي رايگان است.

  وي از بيماراني که احتمالاً در اين مدت هزينه‌هاي درماني خود را بر مبناي تعرفه‌هاي غير دولتي پرداخت کرده اند، خواست با مراجعه به همان مرکز درماني سازمان تامين اجتماعي و ارائه مستندات لازم، براي گرفتن ما به التفاوت هزينه‌هاي درماني خود اقدام کنند.

  دکتر مسعودي اصل گفت: اين افراد همچنين مي‌توانند از طريق شماره تلفن 142 ضمن اطلاع رساني مراتب را پيگيري کنند.

   

  به نقل از:

  http://www.darichekhabar.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28578472
اکنون :
83