جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24504
  تاریخ انتشار : 14 فروردین 1392 9:24
  تعداد بازدید : 588

  وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خبرداد:'

  اجرای طرح بیمه تکمیلی با توافق کارگران و کارفرمایان

  وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: موضوع بیمه تکمیلی کارگران به تشکل های کارگری سپرده شده و این وزارتخانه آمادگی دارد که با توافق کارگران و کارفرمایان آن را اجرا کند.

  آذر 1390

  به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،"عبدالرضا شیخ‌الاسلامی" در خصوص طرح بیمه تکمیلی کارگران، اظهار داشت: این مورد به تشکل‌ها و صنوف کارگری سپرده شده تا در برخی استان‌ها و کارگاه‌های بزرگ پیگیری و طرح آن را به وزارتخانه ارائه کنند.
  وی ادامه داد: هماهنگی‌هایی صورت گرفته اما طرح آن نهایی نشده است.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیمه تکمیلی کارگران مستلزم تأمین مالی توسط مجموعه‌های کارگری است، گفت: کارگران و کارفرمایان برای اجرای این طرح باید مبادرت به پرداخت سهم بیمه کنند.
  به گفته وی، بیمه صنعتی است که براساس درآمدهایی که حاصل می‌کند هزینه‌هایی را تعهد می‌کند و اینگونه نیست که اعتبار و بودجه خاصی برای آن پیش‌بینی شود.
  شیخ‌الاسلامی طرح بیمه تکمیلی را یک طرح ابتکاری دانست و یادآور شد: وزارت تعاون، کار و رفاه واسطه تسهیل این روند براساس تفاهم و همکاری همه‌جانبه است تا رابطه دو طرف میان بیمه‌گر و بیمه‌گذار به وجود آید.
  وزیر تعاون، کار و رفاه به نقش این وزارتخانه در طرح بیمه تکمیلی اشاره کرد و افزود: این وزارتخانه حکم برنامه‌ریز و سازمانده را دارد که روند کار را میان کارفرما، کارگر و شرکت‌های بیمه را تسهیل کند.
  به گفته شیخ‌الاسلامی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی این آمادگی را دارد تا با شرایط مناسب در این فضا وارد شده و بیمه تکمیلی کارگران را اجرا کند.

   

  به نقل از :

  www.econews.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28631714
اکنون :
53