جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24466
  تاریخ انتشار : 11 فروردین 1392 13:15
  تعداد بازدید : 602

  معاون سازمان امور مالیاتی خبر داد:

  حذف مالیات حقوق های 700 هزارتومانی

  معاون سازمان امور مالیاتی، از تصویب کلیات اصلاحیه قانون در مجلس خبر داد و گفت: درآمد معاف از مالیات در لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم ۷۰۰ هزارتومان در ماه پیش بینی شده است.

  آبان 1391

  حسین وکیلی در گفت‌وگو بافارس، در مورد آخرین وضعیت لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم گفت: با توجه به اینکه اصلاح نظام مالیاتی یکی از بندهای هفت‌گانه تحول اقتصادی بود، لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم با قید یک فوریت در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و برای بررسی به کمیسیون‌های مربوطه و کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی ارجاع شده است.

  معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور در مورد حداقل حقوق معاف از مالیات در لایحه قانون جدید گفت: معافیت درآمد از مالیات برای حقوق ماهانه تا 700 هزار تومان پیشنهاد شده است که وقتی قانون به تصویب رسید، از سال بعد این معافیت اجرا می‌شود.

  وکیلی گفت: اگر لایحه اصلاح قانون مالیات امسال تصویب شود، این قانون جدید از سال آینده اجرا خواهد شد و این معافیت نیز در مورد درآمدهای مالیاتی اعمال خواهد شد.

  وی در مورد افزایش درآمد مالیاتی با توجه به لزوم جایگزینی مالیات با درآمد نفتی تأکید کرد: افزایش درآمد مالیاتی برای سال آینده متناسب با افزایش درآمد مردم و افزایش تعداد نیروی کار و به موازات توسعه اقتصادی می‌تواند ایجاد شود.

   

  www.taxnews.ir

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28578988
اکنون :
82