جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24340
  تاریخ انتشار : 24 اسفند 1391 10:31
  تعداد بازدید : 558

  تجمیع الکترونیکی سوابق بیمه ای

  مدیرکل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی: افراد تحت پوشش این سازمان، برای تجمیع سوابق بیمه ای خود نیاز به مراجعه به شعب مختلف ندارند.

  23 اسفند 1391
   
  مدیرکل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی: افراد تحت پوشش این سازمان، برای تجمیع سوابق بیمه ای خود نیاز به مراجعه به شعب مختلف ندارند.
   
  به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ آقای حسینی  افزود: فردی که در کارگاه های مختلف کار کرده است، برای تجمیع سوابق خود می تواند به آخرین شعبه محل پرداخت بیمه مراجعه کند و برای جمع آوری سابقه درخواست دهد.
   
  وی گفت: از دو سال پیش ،‌جمع آوری سوابق به صورت الکترونیکی و پس از درخواست فرد انجام و سوابق در کمتر از یک هفته تجمیع می شود.
   
  حسینی به بیمه شدگان تامین اجتماعی توصیه کرد پیش از مراجعه و ارائه درخواست برای تجمیع سوابق به سایت www.tamin.ir مراجعه و سوابق خود را مشاهده کنند .
   
  مدیرکل نام نویسی حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی افزود: از سال آینده رسیدگی به اعتراض های افراد نیز از طریق این سایت انجام می شود.
   
  حسینی همچنین تاکید کرد : افرادی که می خواهند بدانند که کارفرما برای آنان حق بیمه پرداخت کرده است یا خیر؟ می توانند به بخش رویت سوابق سایت تامین اجتماعی مراجعه کنند.
   
  وی افزود: این افراد در صورتی که مستنداتی درباره پرداخت نشدن سهم بیمه کارفرما داشته باشند، قابل رسیدگی است.
   
  حسینی در پاسخ به سئوالی درباره کم شدن تعداد برگه های دفترچه های تامین اجتماعی گفت: این دفترچه ها از ابتدا برای بیمه شدگان عادی 15نسخه ، مستمری بگیران 24 نسخه و بیماران خاص 45 نسخه داشته است.
   
  وی افزود: میانگین مراجعه افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی به مراکز درمانی 11 بار در سال است.
   
  به نقل از :
  www.tabnak.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28578472
اکنون :
9